niedziela, 20 stycznia 2013

mejlik.

Na maila grupy dostaliśmy wiadomość z wynikami ostatniego kolokwium i kilka komentarzy na temat popełnianych przez nas błędów:


- "Dłuższe palce dłoni", "mniejsza masa mięśni" - fajnie, ale u kogo, u mężczyzn czy u kobiet? Nie może Pan takich informacji zostawiać egzaminującemu do zgadywania i liczyć, że on założy, iż Pan to wie. Zwłaszcza jeśli przychodząc na poprawę kolokwium z ontogenezy przyznaje Pan beztrosko, że właściwie nie wie Pan, z jakiego to tematu, a słowo "ontogeneza" jest Panu obce...

 - I taka uwaga do ogółu, co by się imiennie nie znęcać: jeśli pominęło się w obliczeniach "taki dziubek", czyli pierwiastek i wyliczyło 14 zamiast pierwiastka z 14, to bynajmniej nie jest to "też dobry wynik"! Pierwiastek to nie jakaś ozdóbka, zmienia liczbę 14 w 3,74.


Studiowanie pedagogiki to czysta przyjemność ;-)


2 komentarze:

  1. hmm... nie znam się, nie widziałam, ale ... co to ma wspólnego z pedagogika? :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Powinnaś mieć jeszcze jeden rodzaj przy okienku "reakcje": ja bym z chęcią zaznaczyła: "boskie", gdyby można było. U nas też kwiatki się zdarzały, ale raczej na licencjacie. Teraz już nie ma pola do tych "kwiatków". Pozdrowienia dla autorów tych złotych myśli, i dla Ciebie:)

    OdpowiedzUsuń