sobota, 12 listopada 2011

the boy next door.

Kaczor Donald zawsze chodzi bez dolnej części garderoby, dlaczego wiec jeżeli wychodzi spod prysznica to jest zakryty ręcznikiem?

Dlaczego, żeby skończyć pracę w Windowsie, trzeba nacisnąć na "Start"? 

Dlaczego w lodówce jest światło, a w zamrażalniku nie? 


jest wiele pytań, na które nigdy nie znajdę odpowiedzi.
i do tej długiej listy dorzucam dziś jeszcze jedno - o co chodziło zeszłej nocy
jak to się stało, że trafiłam tam, gdzie trafiłam i jaki był sens tego wszystkiego- to pozostanie dla mnie już na zawsze tajemnicą.


nie obyło się jednak bez profitów - Ania, Która Jada Bobovitę zyskała kolejnego sąsiada, do którego zawsze będzie mogła zwrócić się o szklankę cukru lub trzy łyżki oleju... ;-)3 komentarze:

 1. hahahaha i jeszcze milion razy to powtórze :D ;)) :D ta noc była... owocna :D ;P nie noo Monik. :D nie ogar na maxa! xD z resztą co tu dużo mówic Ty wiesz przeciez wszystko! ;) a 3 łyżki oleju? hmmm... chyba jednak nr domu wyleciał mi z głowy... oj. :( :D


  a wszystko ta nasza asertywność połączona ze spontanem z domieszką alko i nutką braku braci... ach.!

  ale nóżki były naj<3
  no i pitbull tez był.

  OdpowiedzUsuń
 2. dokładnie, zgodzę się, głowa do góry i do przodu :) a co do pytań to codziennie mam ich miliony, szkoda, ze niestety na zadne z nich nie znam logicznej odpowiedzi..

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy rodzaj pytań to mnostwo odpowiedzi.Szukamy i odnajdujemy.Zycie to pasmo pytań wg których zaczyna się dzień i kończy aby rozpocząc nowy.Pozdrawiam.....sylviiart

  OdpowiedzUsuń