poniedziałek, 8 sierpnia 2011

kwp 2

praktyki, praktyki... czyli  sraniewbanie.
po tygodniu w kwp dowiedziałam się jedynie, że średni koszt dziennego wyżywienia jednego psa służbowego wynosi 9,10 zł. czyli w miesiącu maju jest to 282,10 zł na jednego psiaka. wydaje mi się, że 9 zł dziennie wystarczy, żeby psie mordy byly uśmiechnięte. i dobrze!
wiem również, że trzynastolenia córka pani asi nie dostała jeszcze pierwszej miesiączki, pani ewa zrobiła już 150 słoików, pani monika niedługo wychodzi za mąż, a pani agnieszka nie chce drugiego dziecka.
no, i siedzę tak od 7:45 do 15:45 i słucham, i nikt mnie o nic nie pyta, nikt mi nic nie każe robić, nikt nie zwraca na mnie uwagi. myślę, że gdybym w ogóle nie przyszła lub przyszła całkiem nago i tak nikt by tego nie zauważył. to smutne, w zasadzie. w zasadzie, bo mam tyle czasu, że dałabym radę zaplanować swoje życie na kolejne dwadzieścia lat, i to ze wszystkimi szczegółami (łącznie z kolorem ścian mojej przyszłej kuchni oraz szczoteczek do zębów w łazience) .


"Miłych snów."  ot tak, po pięciu miesiącach. a więc nie wykasowałeś mojego numeru.


1 komentarz:

  1. Twój komentarz u mnie, trochę mnie załamał (masło maślane wiem). Prawdziwa 'dorosłość' jest ciężka. Zwłaszcza na początku. A ja myślałam, że wygląda to mniej skomplikowanie. Ciężko pewnie będzie, bo dużo tego... Ale - mam nadzieję, że dasz radę :)

    Ciekawych historii tam słuchasz widzę. Wprost 'uwielbiam' ludzi, którzy nawet całkowicie obcym ludziom są w stanie opowiedzieć całe swoje życie w ciągu godziny.
    No fakt. Już chyba lepiej godzinami pracować niż siedzieć i nic nie robić..
    He, jak masz za dużo czasu to zaplanuj i mi życie, bo ja jakoś nie potrafię (zostaw mi tylko kolor ścian do wyboru) :p

    OdpowiedzUsuń